Обігрів дзеркал - ЗАТИШОК і КОМФОРТ у ванній кімнаті


Обогрев ульев, обогрев кроличьих гнезд, НУПМТУ ванній кімнаті, особливо після душу, часто неможливо побачити себе в дзеркалі, тому що внаслідок високої вологості повітря дзеркало завжди вкрите пеленою. Можна знову і знову намагатися стерти її рушником, але після короткого успіху дзеркало знову закриває "туман". Розгледіти себе зазвичай можна лише після деякого часу..

Раніше, для вирішення цієї проблеми зі зворотного боку дзеркала споруджувалася ціла інженерна система з нагрівальних матів і термодатчиків, а в стіні за дзеркалом вирізувалася спеціальна ніша для того, щоб розмістити все це диво інженерної техніки.

Через складність монтажу і дорожнечу системи антізапітніння дзеркал були великою рідкістю в побуті.

Тепер про запітнілих дзеркалах можна забути раз і назавжди - це доступно кожному! Простим і непомітним рішенням проблеми "запітніння" дзеркал є новий продукт, який дуже просто наклеюється на зворотний бік дзеркала, швидко нагріває його, і назавжди запобігає утворенню конденсату..

Нагрівальна система зазвичай комутується таким чином, що вона починає працювати одночасно з вмиканням освітлення у ванній